Rozpis a výsledky play-off NHL


nhl playoff
nhl playoff

Rozpis a výsledky play-off NHL 2023

Play off NHL 2023 začne v pondělí 17. dubna a skončí finále Stanley Cupu, které začne ve čtvrtek 8. června.

NHL má dvě konference, východní a západní, každou s 16 týmy. Nejlepších osm týmů z každé konference se kvalifikuje do play-off na základě výkonu v běžné sezóně.

Kdy v roce 2023 začne play off NHL?

  • První kolo: 17. dubna.
  • Druhé kolo: ??
  • Finále konference: ??
  • Stanley Cup: 8.–18. června.

Kdy bude Stanley Cup v roce 2023?

Finále Stanley Cupu v roce 2023 začíná ve čtvrtek 8. června a potenciální sedmý zápas  v neděli 18. června

 

První kolo Východní konference

(Boston Bruins) vs.  (Florida Panthers)

Zápas datum čas (ET) televize Místo
Bruins vs. Panthers 17. dubna 7:30 ESPN Zahrada TD
Bruins vs. Panthers 19. dubna 7:30 ESPN Zahrada TD
Panthers vs. Bruins 21. dubna 7:30 TNT Živá aréna FLA
Panthers vs. Bruins 23. dubna 3:30 TNT Živá aréna FLA
Bruins vs. Panthers 26. dubna TBD TBD Zahrada TD
Panthers vs. Bruins 28. dubna TBD TBD Živá aréna FLA
Bruins vs. Panthers 30. dubna TBD TBD Zahrada TD

(Carolina Hurricanes) vs.  (New York Islanders)

Zápas datum čas (ET) televize Místo
Hurricanes vs. Islanders 17. dubna 7:00 ESPN2 PNC Arena
Hurricanes vs. Islanders 19. dubna 7:00 ESPN2 PNC Arena
Islanders vs. Hurricanes 21. dubna 7:00 TBS UBS Arena
Islanders vs. Hurricanes 23. dubna 1:00 TNT UBS Arena
Hurricanes vs. Islanders 25. dubna TBD TBD PNC Arena
Islanders vs. Hurricanes 28. dubna TBD TBD UBS Arena
Hurricanes vs. Islanders 30. dubna TBD TBD PNC Arena

(New Jersey Devils) vs.  (New York Rangers)

Zápas datum čas (ET) televize Místo
Devils vs Rangers 18. dubna 7:00 TBS Prudential Center
Devils vs Rangers 20. dubna 7:30 TBS Prudential Center
Rangers vs. Devils 22. dubna 8:00 ABC Madison Square Garden
Rangers vs. Devils 24. dubna 7:00 ESPN Madison Square Garden
Devils vs Rangers 27. dubna TBD TBD Prudential Center
Rangers vs. Devils 29. dubna TBD TBD Madison Square Garden
Devils vs Rangers 1.května TBD TBD Prudential Center

(Toronto Maple Leafs) vs.  (Tampa Bay Lightning)

Zápas datum čas (ET) televize Místo
Listy vs. Blesk 18. dubna 7:30 ESPN Scotiabank Arena
Listy vs. Blesk 20. dubna 7:00 ESPN Scotiabank Arena
Blesk vs. Leafs 22. dubna 7:00 TBS Amalie Arena
Blesk vs. Leafs 24. dubna 7:30 TBS Amalie Arena
Listy vs. Blesk 27. dubna TBD TBD Scotiabank Arena
Blesk vs. Leafs 29. dubna TBD TBD Amalie Arena
Listy vs. Blesk 1.května TBD TBD Scotiabank Arena

První kolo Západní konference

(Vegas Golden Knights) vs.  (Winnipeg Jets)

Zápas datum čas (ET) televize Místo
Rytíři vs. Jets 18. dubna 9:30 ESPN2 T-Mobile Arena
Rytíři vs. Jets 20. dubna 10:00 TBS T-Mobile Arena
Jets vs. Knights 22. dubna 4:00 TBS Canada Life Center
Jets vs. Knights 24. dubna 9:30 ESPN Canada Life Center
Rytíři vs. Jets 27. dubna TBD TBD T-Mobile Arena
Jets vs. Knights 29. dubna TBD TBD Canada Life Center
Rytíři vs. Jets 1.května TBD TBD T-Mobile Arena

(Edmonton Oilers) vs.(Los Angeles Kings)

Zápas datum čas (ET) televize Místo
Oilers vs. Kings 17. dubna 10:00 ESPN Rogers Place
Oilers vs. Kings 19. dubna 10:00 ESPN Rogers Place
Kings vs. Oilers 21. dubna 10:00 TNT Aréna Crypto.com
Kings vs. Oilers 23. dubna 9:00 TBS Aréna Crypto.com
Oilers vs. Kings 25. dubna TBD TBD Rogers Place
Kings vs. Oilers 29. dubna TBD TBD Aréna Crypto.com
Oilers vs. Kings 1.května TBD TBD Rogers Place

(Colorado Avalanche) vs.  (Seattle Kraken)

Zápas datum čas (ET) televize Místo
Avalanche vs. Kraken 18. dubna 10:00 ESPN Ball Arena
Avalanche vs. Kraken 20. dubna 9:30 ESPN Ball Arena
Kraken vs. Avalanche 22. dubna 10:00 TBS Aréna klimatických závazků
Kraken vs. Avalanche 24. dubna 10:00 TBS Aréna klimatických závazků
Avalanche vs. Kraken 26. dubna TBD TBD Ball Arena
Kraken vs. Avalanche 28. dubna TBD TBD Aréna klimatických závazků
Avalanche vs. Kraken 30. dubna TBD TBD Ball Arena

(Dallas Stars) vs. (Minnesota Wild)

Zápas datum čas (ET) televize Místo
Stars vs. Wild 17. dubna 9:30 ESPN2 American Airlines Center
Stars vs. Wild 19. dubna 9:30 ESPN2 American Airlines Center
Wild vs. Stars 21. dubna 9:30 TBS Energetické centrum Xcel
Wild vs. Stars 23. dubna 6:30 TBS Energetické centrum Xcel
Stars vs. Wild 25. dubna TBD TBD American Airlines Center
Wild vs. Stars 28. dubna TBD TBD Energetické centrum Xcel
Stars vs. Wild 30. dubna TBD TBD American Airlines Center

 

Přehled vítězů Stanley CupuRok

Tým Vítězný gól Trenér

2022

Colorado Avalanche Artturi Lehkonen Jared Bednar

2021

Tampa Bay Lightning Ross Colton Jon Cooper

2020

Tampa Bay Lightning Brayden Point Jon Cooper

2019

St. Louis Blues Alex Pietrangelo Craig Berube

2018

Washington Capitals Lars Eller Barry Trotz

2017

Pittsburgh Penguins Patric Hörnqvist Mike Sullivan

2016

Pittsburgh Penguins Kris Letang Mike Sullivan

2015

Chicago Blackhawks Duncan Keith Joel Quenneville

2014

Los Angeles Kings Alec Martinez Darryl Sutter

2013

Chicago Blackhawks Dave Bolland Joel Quenneville

2012

Los Angeles Kings Jeff Carter Darryl Sutter

2011

Boston Bruins Patrice Bergeron Claude Julien

2010

Chicago Blackhawks Patrick Kane Joel Quenneville

2009

Pittsburgh Penguins Maxime Talbot Dan Bylsma

2008

Detroit Red Wings Henrik Zetterberg Mike Babcock

2007

Anaheim Ducks Travis Moen Randy Carlyle

2006

Carolina Hurricanes František Kaberle Peter Laviolette

2005

2004

Tampa Bay Lightning Ruslan Fedotěnko John Tortorella

2003

New Jersey Devils Michael Rupp Pat Burns

2002

Detroit Red Wings Brendan Shanahan Scotty Bowman

2001

Colorado Avalanche Alex Tanguay Bob Hartley

2000

New Jersey Devils Jason Arnott Larry Robinson

1999

Dallas Stars Brett Hull Ken Hitchcock

1998

Detroit Red Wings Martin Lapointe Scotty Bowman

1997

Detroit Red Wings Darren McCarty Scotty Bowman

1996

Colorado Avalanche Uwe Krupp Marc Crawford

1995

New Jersey Devils Neal Broten Jacques Lemaire

1994

New York Rangers Mark Messier Mike Keenan

1993

Montreal Canadiens Kirk Muller Jacques Demers

1992

Pittsburgh Penguins Ron Francis Scotty Bowman

1991

Pittsburgh Penguins Ulf Samuelsson Bob Johnson

1990

Edmonton Oilers Craig Simpson John Muckler

1989

Calgary Flames Doug Gilmour Terry Crisp

1988

Edmonton Oilers Wayne Gretzky Glen Sather

1987

Edmonton Oilers Jari Kurri Glen Sather

1986

Montreal Canadiens Bobby Smith Jean Perron

1985

Edmonton Oilers Paul Coffey Glen Sather

1984

Edmonton Oilers Ken Linesman Glen Sather

1983

New York Islanders Mike Bossy Al Arbour

1982

New York Islanders Mike Bossy Al Arbour

1981

New York Islanders Wayne Merrick Al Arbour

1980

New York Islanders Bobby Nyström Al Arbour

1979

Montreal Canadiens Yvon Lambert Scotty Bowman

1978

Montreal Canadiens Mario Tremblay Scotty Bowman

1977

Montreal Canadiens Jacques Lemaire Scotty Bowman

1976

Montreal Canadiens Guy Lafleur Scotty Bowman

1975

Philadelphia Flyers Bob Kelly Fred Shero

1974

Philadelphia Flyers Rick MacLeish Fred Shero

1973

Montreal Canadiens Yvan Cournoyer Scotty Bowman

1972

Boston Bruins Bobby Orr Tom Johnson

1971

Montreal Canadiens Henri Richard Al MacNeil

1970

Boston Bruins Bobby Orr Harry Sinden

1969

Montreal Canadiens John Ferguson Claude Ruel

1968

Montreal Canadiens J. C. Tremblay Hector „Toe“ Blake

1967

Toronto Maple Leafs Jim Pappin George „Punch“ Imlach

1966

Montreal Canadiens Henri Richard Hector „Toe“ Blake

1965

Montreal Canadiens Jean Beliveau Hector „Toe“ Blake

1964

Toronto Maple Leafs Andy Bathgate George „Punch“ Imlach

1963

Toronto Maple Leafs Eddie Shack George „Punch“ Imlach

1962

Toronto Maple Leafs Dick Duff George „Punch“ Imlach

1961

Chicago Black Hawks Ab McDonald Rudy Pilous

1960

Montreal Canadiens Jean Beliveau Hector „Toe“ Blake

1959

Montreal Canadiens Marcel Bonin Hector „Toe“ Blake

1958

Montreal Canadiens Bernie Geoffrion Hector „Toe“ Blake

1957

Montreal Canadiens Dickie Moore Hector „Toe“ Blake

1956

Montreal Canadiens Maurice Richard Hector „Toe“ Blake

1955

Detroit Red Wings Gordie Howe Jimmy Skinner

1954

Detroit Red Wings Tony Leswick Tommy Ivan

1953

Montreal Canadiens Elmer Lach Dick Irvin

1952

Detroit Red Wings Metro Prystai Tommy Ivan

1951

Toronto Maple Leafs Bill Barilko Joe Primeau

1950

Detroit Red Wings Pete Babando Tommy Ivan

1949

Toronto Maple Leafs Cal Gardner Clarence „Hap“ Day

1948

Toronto Maple Leafs Harry Watson Clarence „Hap“ Day

1947

Toronto Maple Leafs Ted Kennedy Clarence „Hap“ Day

1946

Montreal Canadiens Toe Blake Dick Irvin

1945

Toronto Maple Leafs Babe Pratt Clarence „Hap“ Day

1944

Montreal Canadiens Toe Blake Dick Irvin

1943

Detroit Red Wings Joe Carveth Jack Adams

1942

Toronto Maple Leafs Pete Langelle Clarence „Hap“ Day

1941

Boston Bruins Bobby Bauer Ralph „Cooney“ Weiland

1940

New York Rangers Bryan Hextall Frank Boucher

1939

Boston Bruins Roy Conacher Art Ross

1938

Chicago Black Hawks Carl Voss Bill Stewart

1937

Detroit Red Wings Marty Barry Jack Adams

1936

Detroit Red Wings Pete Kelly Jack Adams

1935

Montreal Maroons Baldy Northcott Tommy Gorman

1934

Chicago Black Hawks Mush March Tommy Gorman

1933

New York Rangers Bill Cook Lester Patrick

1932

Toronto Maple Leafs Ace Bailey Dick Irvin

1931

Montreal Canadiens Johny Gagnon Cecil Hart

1930

Montreal Canadiens Howie Morenz Cecil Hart

1929

Boston Bruins Bill Carson Cy Denneny

1928

New York Rangers Frank Boucher Lester Patrick

1927

Ottawa Senators Cy Denneny Dave Gill

1926

Montreal Maroons Nels Stewart Eddie Gerard

1925

Victoria Cougars Gizzy Hart Lester Patrick

1924

Montreal Canadiens Billy Boucher Leo Dandurand

1923

Ottawa Senators Eddie Gerard Pete Green

1922

Toronto St. Pats Babe Dye George O`Donoghue

1921

Ottawa Senators Jack Darragh Pete Green

1920

Ottawa Senators Jack Darragh Pete Green

1919

1918

Toronto Arenas Corb Denneny Dick Carroll

1917

Seattle Metropolitans   Pete Muldoon

1916

Montreal Canadiens   George Kennedy

1915

Vancouver Millionaires   Frank Patrick

1914

Toronto Blueshirts   Scotty Davidson (kapit.)

1913

Quebec Bulldogs   Joe Malone (kapitán)

1912

Quebec Bulldogs   C. Nolan

1911

Ottawa Senators   Bruce Stuart (kapitán)

1910

Montreal Wanderers   Pud Glass (kapitán)

Ottawa Senators   Bruce Stuart (kapitán)

1909

Ottawa Senators   Bruce Stuart (kapitán)

1908

Montreal Wanderers   Cecil Blachford

1907

Montreal Wanderers   Cecil Blachford

Kenora Thistles   Tom Philips (kapitán)

1906

Montreal Wanderers   Cecil Blachford (kapitán)

Ottawa Silver Seven   Alf Smith

1905

Ottawa Silver Seven   Alf Smith

1904

Ottawa Silver Seven   Alf Smith

1903

Ottawa Silver Seven   Alf Smith

Montreal AAA   Clare McKerrow

1902

Montreal AAA   Clare McKerrow

Winnipeg Victorias    

1901

Winnipeg Victorias   Dan Bain (kapitán)

1900

Montreal Shamrocks   Harry Trihey (kapitán)

1899

Montreal Shamrocks   Harry Trihey (kapitán)

Montreal Victorias   Mike Grant (kapitán)

1898

Montreal Victorias   Frank Richardson

1897

Montreal Victorias   Mike Grant (kapitán)

1896

Montreal Victorias   Mike Grant (kapitán)

Winnipeg Victorias   Jack Armitage

1895

Montreal Victorias   Mike Grant (kapitán)

1894

Montreal AAA    

1893

Montreal AAA    

Previous Česko vs. Švýcarsko
Next Česko – Kazachstán