Program Ms v hokeji 2025


Kompletní program Ms v hokeji 2024

🏆 Mistrovství světa v lední hokeji 2024 (IIHF 2024)
🌍 Kde se hraje Praha a Ostrava
📆 Kdy se hraje 10. – 26. května 2024
💻 TV přenos ČT Sport

Skupiny mistrovství světa v hokeji 2024

Skupina A  Ostrava USA, Švédsko, Německo, Slovensko, Lotyšsko, Francie, Kazachstán, Polsko
Skupina B  Praha ČESKO, Kanada, Finsko, Švýcarsko, Dánsko, Norsko, Rakousko, Velká Británie

 

Datum a čas Zápas Fáze
PÁ 10. 5. (16:20) Slovensko – Německo Skupina A (Ostrava)
PÁ 10. 5. (16:20) Švýcarsko – Norsko Skupina B (Praha)
PÁ 10. 5. (20:20) Švédsko – USA Skupina A (Ostrava)
PÁ 10. 5. (20:20) Česko – Finsko Skupina B (Praha)
SO 11. 5. (12:20) Francie – Kazachstán Skupina A (Ostrava)
SO 11. 5. (12:20) Velká Británie – Kanada Skupina B (Praha)
SO 11. 5. (16:20) Polsko – Lotyšsko Skupina A (Ostrava)
SO 11. 5. (16:20) Rakousko – Dánsko Skupina B (Praha)
SO 11. 5. (20:20) USA – Německo Skupina A (Ostrava)
SO 11. 5. (20:20) Norsko – Česko Skupina B (Praha)
NE 12. 5. (12:20) Slovensko – Kazachstán Skupina A (Ostrava)
NE 12. 5. (12:20) Finsko – Velká Británie Skupina B (Praha)
NE 12. 5. (16:20) Lotyšsko – Francie Skupina A (Ostrava)
NE 12. 5. (16:20) Dánsko – Kanada Skupina B (Praha)
NE 12. 5. (20:20) Švédsko – Polsko Skupina A (Ostrava)
NE 12. 5. (20:20) Rakousko – Švýcarsko Skupina B (Praha)
PO 13. 5. (16:20) USA – Slovensko Skupina A (Ostrava)
PO 13. 5. (16:20) Norsko – Finsko Skupina B (Praha)
PO 13. 5. (20:20) Německo – Švédsko Skupina A (Ostrava)
PO 13. 5. (20:20) Švýcarsko – Česko Skupina B (Praha)
ÚT 14. 5. (16:20) Kazachstán – Lotyšsko Skupina A (Ostrava)
ÚT 14. 5. (16:20) Dánsko – Norsko Skupina B (Praha)
ÚT 14. 5. (20:20) Polsko – Francie Skupina A (Ostrava)
ÚT 14. 5. (20:20) Kanada – Rakousko Skupina B (Praha)
ST 15. 5. (16:20) Německo – Lotyšsko Skupina A (Ostrava)
ST 15. 5. (16:20) Česko – Dánsko Skupina B (Praha)
ST 15. 5. (20:20) Slovensko – Polsko Skupina A (Ostrava)
ST 15. 5. (20:20) Švýcarsko – Velká Británie Skupina B (Praha)
ČT 16. 5. (16:20) Kazachstán – Švédsko Skupina A (Ostrava)
ČT 16. 5. (16:20) Finsko – Rakousko Skupina B (Praha)
ČT 16. 5. (20:20) USA – Francie Skupina A (Ostrava)
ČT 16. 5. (20:20) Kanada – Norsko Skupina B (Praha)
PÁ 17. 5. (16:20) Německo – Kazachstán Skupina A (Ostrava)
PÁ 17. 5. (16:20) Velká Británie – Dánsko Skupina B (Praha)
PÁ 17. 5. (20:20) Polsko – USA Skupina A (Ostrava)
PÁ 17. 5. (20:20) Česko – Rakousko Skupina B (Praha)
SO 18. 5. (12:20) Lotyšsko – Švédsko Skupina A (Ostrava)
SO 18. 5. (12:20) Dánsko – Švýcarsko Skupina B (Praha)
SO 18. 5. (16:20) Německo – Polsko Skupina A (Ostrava)
SO 18. 5. (16:20) Kanada – Finsko Skupina B (Praha)
SO 18. 5. (20:20) Francie – Slovensko Skupina A (Ostrava)
SO 18. 5. (20:20) Česko – Velká Británie Skupina B (Praha)
NE 19. 5. (16:20) USA – Kazachstán Skupina A (Ostrava)
NE 19. 5. (16:20) Norsko – Rakousko Skupina B (Praha)
NE 19. 5. (20:20) Slovensko – Lotyšsko Skupina A (Ostrava)
NE 19. 5. (20:20) Švýcarsko – Kanada Skupina B (Praha)
PO 20. 5. (16:20) Švédsko – Francie Skupina A (Ostrava)
PO 20. 5. (16:20) Velká Británie – Norsko Skupina B (Praha)
PO 20. 5. (20:20) Kazachstán – Polsko Skupina A (Ostrava)
PO 20. 5. (20:20) Finsko – Dánsko Skupina B (Praha)
ÚT 21. 5. (12:20) Francie – Německo Skupina A (Ostrava)
ÚT 21. 5. (12:20) Rakousko – Velká Británie Skupina B (Praha)
ÚT 21. 5. (16:20) Lotyšsko – USA Skupina A (Ostrava)
ÚT 21. 5. (16:20) Kanada – Česko Skupina B (Praha)
ÚT 21. 5. (20:20) Švédsko – Slovensko Skupina A (Ostrava)
ÚT 21. 5. (20:20) Finsko – Švýcarsko Skupina B (Praha)

 

Program play off MS v hokeji 2024

 

Datum a čas Zápas Fáze
ČT 23. 5. (16:20) čtvrtfinále (Praha)
ČT 23. 5. (16:20) čtvrtfinále (Ostrava)
ČT 23. 5. (20:20) čtvrtfinále (Praha)
ČT 23. 5. (20:20) čtvrtfinále (Ostrava)
SO 25. 5. (14:20) semifinále (Praha)
SO 25. 5. (18:20) semifinále (Praha)
NE 26. 5. (15:20) o 3. místo (Praha)
NE 26. 5. (20:20) finále (Praha)

Kompletní program Ms v hokeji 2023

12. května, 15:20 skupina A Finsko – USA Tampere Deck Arena
12. května, 15:20 skupina B Slovensko – ČESKO Arena Riga
12. května, 19:20 skupina A Švédsko – Německo Tampere Deck Arena
12. května, 19:20 skupina B Lotyšsko – Kanada Arena Riga
13. května, 11:20 skupina A Francie – Rakousko Tampere Deck Arena
13. května, 11:20 skupina B Švýcarsko – Slovinsko Arena Riga
13. května, 15:20 skupina A Maďarsko – Dánsko Tampere Deck Arena
13. května, 15:20 skupina B Norsko – Kazachstán Arena Riga
13. května, 19:20 skupina A Německo – Finsko Tampere Deck Arena
13. května, 19:20 skupina B Slovensko – Lotyšsko Arena Riga
14. května, 11:20 skupina A USA – Maďarsko Tampere Deck Arena
14. května, 11:20 skupina B Slovinsko – Kanada Arena Riga
14. května, 15:20 skupina A Francie – Dánsko Tampere Deck Arena
14. května, 15:20 skupina B Norsko – Švýcarsko Arena Riga
14. května, 19:20 skupina A Švédsko – Rakousko Tampere Deck Arena
14. května, 19:20 skupina B ČESKO – Kazachstán Arena Riga
15. května, 15:20 skupina A Německo – USA Tampere Deck Arena
15. května, 15:20 skupina B Slovensko – Kanada Arena Riga
15. května, 19:20 skupina A Finsko – Švédsko Tampere Deck Arena
15. května, 19:20 skupina B ČESKO – Lotyšsko Arena Riga
16. května, 15:20 skupina A Dánsko – Rakousko Tampere Deck Arena
16. května, 15:20 skupina B Slovinsko – Norsko Arena Riga
16. května, 19:20 skupina A Francie – Maďarsko Tampere Deck Arena
16. května, 19:20 skupina B Švýcarsko – Kazachstán Arena Riga
17. května, 15:20 skupina A USA – Rakousko Tampere Deck Arena
17. května, 15:20 skupina B Lotyšsko – Norsko Arena Riga
17. května, 19:20 skupina A Finsko – Francie Tampere Deck Arena
17. května, 19:20 skupina B Kanada – Kazachstán Arena Riga
18. května, 15:20 skupina A Maďarsko – Švédsko Tampere Deck Arena
18. května, 15:20 skupina B ČESKO – Slovinsko Arena Riga
18. května, 19:20 skupina A Dánsko – Německo Tampere Deck Arena
18. května, 19:20 skupina B Švýcarsko – Slovensko Arena Riga
19. května, 15:20 skupina A Maďarsko – Finsko Tampere Deck Arena
19. května, 15:20 skupina B Lotyšsko – Slovinsko Arena Riga
19. května, 19:20 skupina A Rakousko – Německo Tampere Deck Arena
19. května, 19:20 skupina B Kazachstán – Slovensko Arena Riga
20. května, 11:20 skupina A USA – Dánsko Tampere Deck Arena
20. května, 11:20 skupina B Norsko – ČESKO Arena Riga
20. května, 15:20 skupina A Rakousko – Finsko Tampere Deck Arena
20. května, 15:20 skupina B Kanada – Švýcarsko Arena Riga
20. května, 19:20 skupina A Švédsko – Francie Tampere Deck Arena
20. května, 19:20 skupina B Kazachstán – Lotyšsko Arena Riga
21. května, 15:20 skupina A Německo – Maďarsko Tampere Deck Arena
21. května, 15:20 skupina B Slovinsko – Slovensko Arena Riga
21. května, 19:20 skupina A USA – Francie Tampere Deck Arena
21. května, 19:20 skupina B ČESKO – Švýcarsko Arena Riga
22. května, 15:20 skupina A Dánsko – Švédsko Tampere Deck Arena
22. května, 15:20 skupina B Kanada – Norsko Arena Riga
22. května, 19:20 skupina A Rakousko – Maďarsko Tampere Deck Arena
22. května, 19:20 skupina B Kazachstán – Slovinsko Arena Riga
23. května, 11:20 skupina A Německo – Francie Tampere Deck Arena
23. května, 11:20 skupina B Slovensko – Norsko Arena Riga
23. května, 15:20 skupina A Švédsko – USA Tampere Deck Arena
23. května, 15:20 skupina B Kanada – ČESKO Arena Riga
23. května, 19:20 skupina A Finsko – Dánsko Tampere Deck Arena
23. května, 19:20 skupina B Švýcarsko – Lotyšsko Arena Riga

MS v hokeji Program playoff

Oficiální kanály MS v hokeji:

Výsledky, tabulky, aktuální stavy z jednotlivých zápasů a videa. Oficiální stránky  IIHF.

 

Kdy se hraje mistrovství světa v hokeji 2024?

MS v hokeji 2024 se konají od 10. do 26. května v České republice, konkrétně v Praze a Ostravě. 10.5. Týmy jsou opět rozděleny po osmi do dvou skupin, ve kterých se rozhodne o postupujících do play-off .

 

Na jakých stadionech se hrají MS v hokeji 2024?

Skupina A se odehraje v Ostravě, . Ostravar Aréna je stadion s kapacitou 10 000 diváků. Kromě zápasů skupiny A se zde odehrají i dva čtvrtfinálové duely, obě semifinále, zápas o bronz a také finále. Skupina B se bude hostit Praha .  O2 arena má kapacitu 17 500 diváků. Na stadionu, kde se hrály i MS v roce 2004 a 2015, se odehrají skupinové a dva čtvrtfinálové zápasy.

 

Zápas Datum
Skupinová fáze 10.5. – 21.5.
Čtvrtfinále MS v hokeji 2024 23.5.
Semifinále MS v hokeji 2024 25.5.
Zápas o 3. Místo 26.5. v 14:20
Finále MS v hokeji 2023 26.5 v 19:20