Mistrovství světa v ledním hokeji 2024 program


Ms hokej program 2024
Ms hokej program 2024

Mistrovství světa v ledním hokeji v roce 2024 hostí Česká republika. MS v hokeji program se koná od pátku 10. května 2024 do neděle 26. května 2024 v Praze a Ostravě .  Play off  MS  startuje 23. května a končí 26. května 2024. Poslední den turnaje se odehrají dva zápasy a to zápas o 3. místo a finále .

🏆 Mistrovství světa v lední hokeji 2024 (IIHF 2024)
🌍 Kde se hraje Praha a Ostrava
📆 Kdy se hraje 10. – 26. května 2024
💻 TV přenos ČT Sport

SKUPINY MISTROVSTVÍ SVĚTA V HOKEJI 2024

Skupina A  Ostrava USA, Švédsko, Německo, Slovensko, Lotyšsko, Francie, Kazachstán, Polsko
Skupina B  Praha ČESKO, Kanada, Finsko, Švýcarsko, Dánsko, Norsko, Rakousko, Velká Británie

 

Datum a čas Zápas Fáze
PÁ 10. 5. (16:20) Slovensko – Německo Skupina A (Ostrava)
PÁ 10. 5. (16:20) Švýcarsko – Norsko Skupina B (Praha)
PÁ 10. 5. (20:20) Švédsko – USA Skupina A (Ostrava)
PÁ 10. 5. (20:20) Česko – Finsko Skupina B (Praha)
SO 11. 5. (12:20) Francie – Kazachstán Skupina A (Ostrava)
SO 11. 5. (12:20) Velká Británie – Kanada Skupina B (Praha)
SO 11. 5. (16:20) Polsko – Lotyšsko Skupina A (Ostrava)
SO 11. 5. (16:20) Rakousko – Dánsko Skupina B (Praha)
SO 11. 5. (20:20) USA – Německo Skupina A (Ostrava)
SO 11. 5. (20:20) Norsko – Česko Skupina B (Praha)
NE 12. 5. (12:20) Slovensko – Kazachstán Skupina A (Ostrava)
NE 12. 5. (12:20) Finsko – Velká Británie Skupina B (Praha)
NE 12. 5. (16:20) Lotyšsko – Francie Skupina A (Ostrava)
NE 12. 5. (16:20) Dánsko – Kanada Skupina B (Praha)
NE 12. 5. (20:20) Švédsko – Polsko Skupina A (Ostrava)
NE 12. 5. (20:20) Rakousko – Švýcarsko Skupina B (Praha)
PO 13. 5. (16:20) USA – Slovensko Skupina A (Ostrava)
PO 13. 5. (16:20) Norsko – Finsko Skupina B (Praha)
PO 13. 5. (20:20) Německo – Švédsko Skupina A (Ostrava)
PO 13. 5. (20:20) Švýcarsko – Česko Skupina B (Praha)
ÚT 14. 5. (16:20) Kazachstán – Lotyšsko Skupina A (Ostrava)
ÚT 14. 5. (16:20) Dánsko – Norsko Skupina B (Praha)
ÚT 14. 5. (20:20) Polsko – Francie Skupina A (Ostrava)
ÚT 14. 5. (20:20) Kanada – Rakousko Skupina B (Praha)
ST 15. 5. (16:20) Německo – Lotyšsko Skupina A (Ostrava)
ST 15. 5. (16:20) Česko – Dánsko Skupina B (Praha)
ST 15. 5. (20:20) Slovensko – Polsko Skupina A (Ostrava)
ST 15. 5. (20:20) Švýcarsko – Velká Británie Skupina B (Praha)
ČT 16. 5. (16:20) Kazachstán – Švédsko Skupina A (Ostrava)
ČT 16. 5. (16:20) Finsko – Rakousko Skupina B (Praha)
ČT 16. 5. (20:20) USA – Francie Skupina A (Ostrava)
ČT 16. 5. (20:20) Kanada – Norsko Skupina B (Praha)
PÁ 17. 5. (16:20) Německo – Kazachstán Skupina A (Ostrava)
PÁ 17. 5. (16:20) Velká Británie – Dánsko Skupina B (Praha)
PÁ 17. 5. (20:20) Polsko – USA Skupina A (Ostrava)
PÁ 17. 5. (20:20) Česko – Rakousko Skupina B (Praha)
SO 18. 5. (12:20) Lotyšsko – Švédsko Skupina A (Ostrava)
SO 18. 5. (12:20) Dánsko – Švýcarsko Skupina B (Praha)
SO 18. 5. (16:20) Německo – Polsko Skupina A (Ostrava)
SO 18. 5. (16:20) Kanada – Finsko Skupina B (Praha)
SO 18. 5. (20:20) Francie – Slovensko Skupina A (Ostrava)
SO 18. 5. (20:20) Česko – Velká Británie Skupina B (Praha)
NE 19. 5. (16:20) USA – Kazachstán Skupina A (Ostrava)
NE 19. 5. (16:20) Norsko – Rakousko Skupina B (Praha)
NE 19. 5. (20:20) Slovensko – Lotyšsko Skupina A (Ostrava)
NE 19. 5. (20:20) Švýcarsko – Kanada Skupina B (Praha)
PO 20. 5. (16:20) Švédsko – Francie Skupina A (Ostrava)
PO 20. 5. (16:20) Velká Británie – Norsko Skupina B (Praha)
PO 20. 5. (20:20) Kazachstán – Polsko Skupina A (Ostrava)
PO 20. 5. (20:20) Finsko – Dánsko Skupina B (Praha)
ÚT 21. 5. (12:20) Francie – Německo Skupina A (Ostrava)
ÚT 21. 5. (12:20) Rakousko – Velká Británie Skupina B (Praha)
ÚT 21. 5. (16:20) Lotyšsko – USA Skupina A (Ostrava)
ÚT 21. 5. (16:20) Kanada – Česko Skupina B (Praha)
ÚT 21. 5. (20:20) Švédsko – Slovensko Skupina A (Ostrava)
ÚT 21. 5. (20:20) Finsko – Švýcarsko Skupina B (Praha)

 

PROGRAM PLAY OFF MS V HOKEJI 2024

 

Datum a čas Zápas Fáze
ČT 23. 5. (16:20) čtvrtfinále (Praha)
ČT 23. 5. (16:20) čtvrtfinále (Ostrava)
ČT 23. 5. (20:20) čtvrtfinále (Praha)
ČT 23. 5. (20:20) čtvrtfinále (Ostrava)
SO 25. 5. (14:20) semifinále (Praha)
SO 25. 5. (18:20) semifinále (Praha)
NE 26. 5. (15:20) o 3. místo (Praha)
NE 26. 5. (20:20) finále (Praha)

 

OFICIÁLNÍ KANÁLY MS V HOKEJI:

Výsledky, tabulky, aktuální stavy z jednotlivých zápasů a videa. Oficiální stránky  IIHF.

 

Mistrovství světa v hokeji bude opět možné sledovat živě. Diváci si mohou vybrat z kompletní nabídky Tv  přenosů , díky kterým nemusí přijít ani o jeden jediný zápas. Skvělou hokejovou ná nabídne  ČT Sport, a to samé  i na slovenské (RTVS) .

MS HOKEJ 2024 ČT SPORT

Přímé přenosy z hokeje má už velice dlouho vysílá Česká televize, nejinak je tomu bude i u MS v hokeji 2023. Na kanálech ČT Sport, případně ČT2 budeme moci sledovat drtivou většinu zápasů základních skupin a pochopitelně všechny utkání play off a boje o medaile.

⏩ČT SPORT ⏪

MS HOKEJ 2024 ŽIVĚ

Další  možností je využít TV Tipsport, která se specializuje na hokejové živé přenosy. Po registraci se pak můžete zcela zdarma dívat na vybraný hokejový zápas.

⏩TV TIPSPORT⏪

KDE SLEDOVAT MS V HOKEJI V  ZAHRANIČÍ ?

Mistrovství světa v ledním hokeji 2024 bude možné živě sledovat na oficiálním IIHF Youtube kanálu. Zde můžete sledovat i videa ,sestřihy ze zápasů Ms v hokeji . Živé přenosy zápasů MS v hokeji jsou na youtube zadarmo .

⏩YOUTUBE KANÁL IIHF ZDE⏪

MS HOKEJ 2024 RTVS

Letošní Mistrovství světa v hokeji stejně jako v předchozích letech přináší živě Slovenská televize. Všechny duely slovenské reprezentace přinese v přímém přenosu RTVS Jednotka a RTVS Dvojka.

⏩RTVS LIVE⏪

TABULKY A PROGRAM Z MS 2024

Nejvíce informací z mistrovství světa je pochopitelně oficiální web IIHF ( iihf.com ) Mezinárodní hokejové federace. Najdete na něm všechny možné statistiky, soupisky týmů, rozvrh soutěž. Program , výsledky a tabulky z  ms v hokeji naleznete i zde na webu

⏩TABULKY ZDE ⏪

Mistrovství světa v ledním hokeji v roce 2023 hostí Lotyšsko a Finsko. MS v hokeji program se koná od pátku 12. května 2023 do neděle 28. května 2023 ve městech Tampere a RigaPlay off  MS  startuje 25. května a končí 28. května 2023. Poslední den turnaje se odehrají dva zápasy a to zápas o 3. místo a finále .

 

MS v hokeji 2023 Tampere a Riga 
Kdy: 12. května – 28. května 2023
Kde: Tampere (🇫🇮), Riga (🇱🇻)
Počet účastníků: 16🥅
Počet zápasů: 64  🏒
Obhájci titulu: Finsko 🏆

 

Kdy hraje česká a slovenská reprezentace ?

Pro českého a slovenského fanouška je nejdůležitější vědět, kdy hrají  Česi a Slováci na MS v hokeji 2023 v Tv . Česká republika začne právě se  Slovenskem  , zápas skupiny B a odehraje se 12. května 2023 v 15:20 v Lotyšsku na stadionu Arena Riga . Na tomto stadionu se odehraje kompletní skupina B a všechny zápasy Česka i Slovenska ve skupině.

 

KDY HRAJÍ ČEŠI NA MS V HOKEJI 2023

Datum Skupina Zápas Výsledek
12.5. B-skupina Slovensko – ČESKO 15:20h
14.5. B-skupina ČESKO – Kazachstán 19:20h
15.5. B-skupina ČESKO – Lotyšsko 19:20h
18.5 B-skupina ČESKO – Slovinsko 15:20h
20.5. B-skupina Norsko – ČESKO 11:20h
21.5. B-skupina ČESKO – Švýcarsko 19:20h
23.5. B-skupina Kanada – ČESKO 15:20h

 

KDY HRAJE SLOVENSKO  NA MS V HOKEJI  2023

Datum Skupina Zápas Výsledek
12.5. B-skupina SLOVENSKO – Česko 15:20h
13.5. B-skupina SLOVENSKO – Lotyšsko 19:20h
15.5. B-skupina SLOVENSKO – Kanada 15:20h
18.5. B-skupina Švýcarsko – SLOVENSKO 19:20h
19.5. B-skupina Kazachstán – SLOVENSKO 19:20h
21.5. B-skupina Slovinsko – SLOVENSKO 15:20h
23.5. B-skupina SLOVENSKO – Norsko 11:20h

 

KOMPLETNÍ PROGRAM MS V HOKEJI 2023

12. května, 15:20 skupina A Finsko – USA Tampere Deck Arena
12. května, 15:20 skupina B Slovensko – ČESKO Arena Riga
12. května, 19:20 skupina A Švédsko – Německo Tampere Deck Arena
12. května, 19:20 skupina B Lotyšsko – Kanada Arena Riga
13. května, 11:20 skupina A Francie – Rakousko Tampere Deck Arena
13. května, 11:20 skupina B Švýcarsko – Slovinsko Arena Riga
13. května, 15:20 skupina A Maďarsko – Dánsko Tampere Deck Arena
13. května, 15:20 skupina B Norsko – Kazachstán Arena Riga
13. května, 19:20 skupina A Německo – Finsko Tampere Deck Arena
13. května, 19:20 skupina B Slovensko – Lotyšsko Arena Riga
14. května, 11:20 skupina A USA – Maďarsko Tampere Deck Arena
14. května, 11:20 skupina B Slovinsko – Kanada Arena Riga
14. května, 15:20 skupina A Francie – Dánsko Tampere Deck Arena
14. května, 15:20 skupina B Norsko – Švýcarsko Arena Riga
14. května, 19:20 skupina A Švédsko – Rakousko Tampere Deck Arena
14. května, 19:20 skupina B ČESKO – Kazachstán Arena Riga
15. května, 15:20 skupina A Německo – USA Tampere Deck Arena
15. května, 15:20 skupina B Slovensko – Kanada Arena Riga
15. května, 19:20 skupina A Finsko – Švédsko Tampere Deck Arena
15. května, 19:20 skupina B ČESKO – Lotyšsko Arena Riga
16. května, 15:20 skupina A Dánsko – Rakousko Tampere Deck Arena
16. května, 15:20 skupina B Slovinsko – Norsko Arena Riga
16. května, 19:20 skupina A Francie – Maďarsko Tampere Deck Arena
16. května, 19:20 skupina B Švýcarsko – Kazachstán Arena Riga
17. května, 15:20 skupina A USA – Rakousko Tampere Deck Arena
17. května, 15:20 skupina B Lotyšsko – Norsko Arena Riga
17. května, 19:20 skupina A Finsko – Francie Tampere Deck Arena
17. května, 19:20 skupina B Kanada – Kazachstán Arena Riga
18. května, 15:20 skupina A Maďarsko – Švédsko Tampere Deck Arena
18. května, 15:20 skupina B ČESKO – Slovinsko Arena Riga
18. května, 19:20 skupina A Dánsko – Německo Tampere Deck Arena
18. května, 19:20 skupina B Švýcarsko – Slovensko Arena Riga
19. května, 15:20 skupina A Maďarsko – Finsko Tampere Deck Arena
19. května, 15:20 skupina B Lotyšsko – Slovinsko Arena Riga
19. května, 19:20 skupina A Rakousko – Německo Tampere Deck Arena
19. května, 19:20 skupina B Kazachstán – Slovensko Arena Riga
20. května, 11:20 skupina A USA – Dánsko Tampere Deck Arena
20. května, 11:20 skupina B Norsko – ČESKO Arena Riga
20. května, 15:20 skupina A Rakousko – Finsko Tampere Deck Arena
20. května, 15:20 skupina B Kanada – Švýcarsko Arena Riga
20. května, 19:20 skupina A Švédsko – Francie Tampere Deck Arena
20. května, 19:20 skupina B Kazachstán – Lotyšsko Arena Riga
21. května, 15:20 skupina A Německo – Maďarsko Tampere Deck Arena
21. května, 15:20 skupina B Slovinsko – Slovensko Arena Riga
21. května, 19:20 skupina A USA – Francie Tampere Deck Arena
21. května, 19:20 skupina B ČESKO – Švýcarsko Arena Riga
22. května, 15:20 skupina A Dánsko – Švédsko Tampere Deck Arena
22. května, 15:20 skupina B Kanada – Norsko Arena Riga
22. května, 19:20 skupina A Rakousko – Maďarsko Tampere Deck Arena
22. května, 19:20 skupina B Kazachstán – Slovinsko Arena Riga
23. května, 11:20 skupina A Německo – Francie Tampere Deck Arena
23. května, 11:20 skupina B Slovensko – Norsko Arena Riga
23. května, 15:20 skupina A Švédsko – USA Tampere Deck Arena
23. května, 15:20 skupina B Kanada – ČESKO Arena Riga
23. května, 19:20 skupina A Finsko – Dánsko Tampere Deck Arena
23. května, 19:20 skupina B Švýcarsko – Lotyšsko Arena Riga

MS V HOKEJI PROGRAM PLAYOFF

 

PROGRAM PLAYOFF MS V HOKEJI 2023

Čtvrtfinále Místo
čtvrtek 25. května 15:20 Tampere
čtvrtek 25. května 15:20 Riga
čtvrtek 25. května 19:20 Tampere
čtvrtek 25. května 19:20 Riga
Semifnále Místo
sobota 27. května 14:20 Tampere
sobota 27. května 18:20 Tampere
Zápas o 3. místo Místo
neděle 28. května 15:30 Tampere
Finále Místo
neděle 28. května 20:20 Tampere

 

MS HOKEJ VÍTĚZOVÉ

Rok 1. místo 1. místo 2. místo  3. místo
1. 1920 Kanada USA Československo Belgie
2. 1924 Kanada USA Velká Británie Francie
3. 1928 Kanada Švédsko Švýcarsko Švýcarsko
4. 1930 Kanada Německo Švýcarsko Francie, Rakousko, Německo
5. 1931 Kanada USA Rakousko Polsko
6. 1932 Kanada USA Německo USA
7. 1933 USA Kanada Československo Československo
8. 1934 Kanada USA Německo Itálie
9. 1935 Kanada Švýcarsko Velká Británie Švýcarsko
10. 1936 Velká Británie Kanada USA Německo
11. 1937 Kanada Velká Británie Švýcarsko Velká Británie
12. 1938 Kanada Velká Británie Československo Československo
13. 1939 Kanada USA Švýcarsko Švýcarsko
14. 1947 Československo Švédsko Rakousko Československo
15. 1948 Kanada Československo Švýcarsko Švýcarsko
16. 1949 Československo Kanada USA Švédsko
17. 1950 Kanada USA Švýcarsko Velká Británie
18. 1951 Kanada Švédsko Švýcarsko Francie
19. 1952 Kanada USA Švédsko Norsko
20. 1953 Švédsko Německo Švýcarsko Švýcarsko
21. 1954 SSSR Kanada Švédsko Švédsko
22. 1955 Kanada SSSR Československo SRN
23. 1956 SSSR USA Kanada Itálie
24. 1957 Švédsko SSSR Československo SSSR
25. 1958 Kanada SSSR Švédsko Norsko
26. 1959 Kanada SSSR Československo Československo
27. 1960 USA Kanada SSSR USA
28. 1961 Kanada Československo SSSR Švýcarsko
29. 1962 Švédsko Kanada USA USA
30. 1963 SSSR Švédsko Československo Švédsko
31. 1964 SSSR Švédsko Československo Rakousko
32. 1965 SSSR Československo Švédsko Finsko
33. 1966 SSSR Československo Kanada Jugoslávie
34. 1967 SSSR Švédsko Kanada Rakousko
35. 1968 SSSR Československo Kanada Francie
36. 1969 SSSR Švédsko Československo Švédsko
37. 1970 SSSR Švédsko Československo Švédsko
38. 1971 SSSR Československo Švédsko Švýcarsko
39. 1972 Československo SSSR Švédsko Československo
40. 1973 SSSR Švédsko Československo SSSR
41. 1974 SSSR Československo Švédsko Finsko
42. 1975 SSSR Československo Švédsko Německo
43. 1976 Československo SSSR Švédsko Polsko
44. 1977 Československo Švédsko SSSR Rakousko
45. 1978 SSSR Československo Kanada Československo
46. 1979 SSSR Československo Švédsko SSSR
47. 1981 SSSR Švédsko Československo Švédsko
48. 1982 SSSR Československo Kanada Finsko
49. 1983 SSSR Československo Kanada Německo
50. 1985 Československo Kanada SSSR Československo
51. 1986 SSSR Švédsko Kanada SSSR
52. 1987 Švédsko SSSR Československo Rakousko
53. 1989 SSSR Kanada Československo Švédsko
54. 1990 SSSR Švédsko Československo Švýcarsko
55. 1991 Švédsko Kanada SSSR Finsko
56. 1992 Švédsko Finsko Československo Československo
57. 1993 Rusko Švédsko Česká republika Německo
58. 1994 Kanada Finsko Švédsko Itálie
59. 1995 Finsko Švédsko Kanada Švédsko
60. 1996 Česká republika Kanada USA Rakousko
61. 1997 Kanada Švédsko Česká republika Finsko
62. 1998 Švédsko Finsko Česká republika Švýcarsko
63. 1999 Česká republika Finsko Švédsko Norsko
64. 2000 Česká republika Slovensko Finsko Rusko
65. 2001 Česká republika Finsko Švédsko Německo
66. 2002 Slovensko Rusko Švédsko Švédsko
67. 2003 Kanada Švédsko Slovensko Finsko
68. 2004 Kanada Švédsko USA Česká republika
69. 2005 Česká republika Kanada Rusko Rakousko
70. 2006 Švédsko Česká republika Finsko Lotyšsko
71. 2007 Kanada Finsko Rusko Rusko
72. 2008 Rusko Kanada Finsko Kanada
73. 2009 Rusko Kanada Švédsko Švýcarsko
74. 2010 Česká republika Rusko Švédsko Německo
75. 2011 Finsko Švédsko Česká republika Slovensko
76. 2012 Rusko Slovensko Česká republika Finsko, Švédsko
77. 2013 Švédsko Švýcarsko USA Švédsko, Finsko
78. 2014 Rusko Finsko Švédsko Bělorusko
79. 2015 Kanada Rusko USA Česká republika
80. 2016 Kanada Finsko Rusko Rusko
81. 2017 Švédsko Kanada Rusko Německo a Francie
82. 2018 Švédsko Švýcarsko USA Dánsko
83. 2019 Finsko Kanada Rusko Slovensko
84. 2021 Kanada Finsko USA Lotyšsko
85. 2022 Finsko Kanada Česko Finsko

 

 

NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY A ODPOVĚDI

1️⃣  KDE SLEDOVAT MS V HOKEJI 2024 ?

MS v hokeji můžete sledovat  TV  na čt sport 

2️⃣ NA JAKÉ TV STANICI SLEDOVAT TENTO ZÁPAS?

Všechny zápasy na Ms v hokeji sledujte …….

3️⃣ KTERÁ SÁZKOVÁ KANCELÁŘ NABÍZÍ MS V HOKEJI  LIVE STREAM FREE?

Online přenosy ze zápasů jsou dostupné pouze v sázkové kanceláři Tipsport. Při každém zápase  živý audio přenos nebo live audio tracker, který si můžete spustit zcela zdarma.

4️⃣ KDE NAJDU SESTŘIHY MS V HOKEJI ?

Video sestřihy naleznete určitě na  portálu YouTube .

Kdy bude finále MS v hokeji?

Kdy bude finále MS v hokeji?Finále MS v hokeji 2023 se bude hrát 28. května 2023, kompletní program turnaje ZDE  .

 

 

 

Previous Čeští hokejisté podlehli ve čtvrtfinále USA 1 : 4
Next Kanadský pohár 1991