Kde sledovat MS v hokeji živě – live stream ️ přímý přenos na internetu


Mistrovství světa v hokeji bude opět možné sledovat živě. Diváci si mohou vybrat z kompletní nabídky Tv  přenosů , díky kterým nemusí přijít ani o jeden jediný zápas. Skvělou hokejovou ná nabídne  ČT Sport, a to samé  i na slovenské (RTVS) .

MS hokej 2024 ČT Sport

Přímé přenosy z hokeje má už velice dlouho vysílá Česká televize, nejinak je tomu bude i u MS v hokeji 2023. Na kanálech ČT Sport, případně ČT2 budeme moci sledovat drtivou většinu zápasů základních skupin a pochopitelně všechny utkání play off a boje o medaile.

Kanál Přenos Spust
ČT Sport TV přenos Live ›
TV Tipsport Live stream Live ›
Fortuna TV Live stream Live ›
ČT Sport plus TV přenos Live ›
RTVS.sk Online přenos Live ›
Rádio Slovensko Audio přenos Live ›
RTVS archív Záznam zápasov Live ›
Youtube Video – highlights Live ›

 

 

⏩Čt sport ⏪

MS hokej 2024 živě

Další  možností je využít TV Tipsport, která se specializuje na hokejové živé přenosy. Po registraci se pak můžete zcela zdarma dívat na vybraný hokejový zápas.

⏩TV Tipsport⏪

Kde sledovat MS v hokeji v  zahraničí ?

Mistrovství světa v ledním hokeji 2023 bude možné živě sledovat na oficiálním IIHF Youtube kanálu. Zde můžete sledovat i videa ,sestřihy ze zápasů Ms v hokeji . Živé přenosy zápasů MS v hokeji jsou na youtube zadarmo .

⏩Youtube kanál IIHF zde⏪

MS hokej 2024 RTVS

Letošní Mistrovství světa v hokeji stejně jako v předchozích letech přináší živě Slovenská televize. Všechny duely slovenské reprezentace přinese v přímém přenosu RTVS Jednotka a RTVS Dvojka.

⏩RTVS LIVE⏪

Tabulky a program z MS 2024

Nejvíce informací z mistrovství světa je pochopitelně oficiální web IIHF ( iihf.com ) Mezinárodní hokejové federace. Najdete na něm všechny možné statistiky, soupisky týmů, rozvrh soutěž. Program , výsledky a tabulky z  ms v hokeji naleznete i zde na webu

⏩Tabulky zde ⏪

Nejčastější otázky a odpovědi

1️⃣  Kde sledovat MS v hokeji 2024 ?

MS v hokeji můžete sledovat  TV  na čt sport 

2️⃣ Na jaké TV stanici sledovat tento zápas?

Všechny zápasy na Ms v hokeji sledujte …….

3️⃣ Která sázková kancelář nabízí MS v hokeji  live stream free?

Online přenosy ze zápasů jsou dostupné pouze v sázkové kanceláři Tipsport. Při každém zápase  živý audio přenos nebo live audio tracker, který si můžete spustit zcela zdarma.

4️⃣ Kde najdu sestřihy Ms v hokeji ?

Video sestřihy naleznete určitě na  portálu YouTube .