Extraliga Hokej play off 2024


Extraliga Hokej play off
Extraliga Hokej play off

Play off Tipsport extraligy ledního hokeje 2024 už zná své  rozlosování. Podívejte se na program předkola play off  a play off 2024.

Hokej Extraliga Play off klasické play-off, kdy hraje první s hůře umístěným vítězem předkola, druhý s lépe umístěným vítězem předkola, třetí s šestým a čtvrtý s pátým. Dále se hraje na 4 vítězné zápasy, postoupí 4 kluby do semifinále a vítězní semifinalisté do finále. Vítěz finále se stává Mistrem extraligy, konečné druhé až desáté místo je určeno úspěšností týmů v play-off.

Předkolo hrané na tři vítězné duely skončí  nejpozději v neděli 12. března.

Čtvrtfinále, od kterého se hraje už na čtyři vítězství, odstartuje 15. března a vyvrcholí nejpozději i 28. března.

Semifinále startuje  31. března a o finalistech se rozhodne nejpozději 13. dubna. Boj o titul začne  16. dubna a nový šampion bude korunován nejdříve  21. dubna a nejpozději 28.dubna  nato.

 

TIPSPORT EXTRALIGA – PLAY OFF 2023/24
FINÁLE
HC Dynamo Pardubice  VS ?? 
SEMIFINÁLE
HC Dynamo Pardubice – HC VERVA Litvínov
HC Sparta Praha – HC Oceláři Třinec
ČTVRTFINÁLE
HC Dynamo Pardubice – Mountfield HK
HC Sparta Praha – Bílí Tygři Liberec
HC Oceláři Třinec –  Motor České Budějovice
HC Kometa Brno – HC VERVA Litvínov
Předkolo Play Off
HC VERVA Litvínov – HC Škoda Plzeň
Motor České Budějovice – HC Energie Karlovy Vary
Bílí Tygři Liberec – HC Olomouc
Mountfield HK – HC Vítkovice Ridera

 

Play off Tipsport extraliga 2024

 

TIPSPORT EXTRALIGA PLAY OFF
Úřadující mistr HC Oceláři Třinec
Počet týmů 12
Přímý přenos (CZ) O2 TV Sport, ČT sport
Live stream TV Tipsport

Předkolo play off

Středa 6. března – 1. zápasy:
17:30 HC VERVA Litvínov – HC Škoda Plzeň 4:2
17:30 Banes Motor České Budějovice – HC Energie Karlovy Vary 4:2
19:00 Bílí Tygři Liberec – HC Olomouc (ČT sport) 4:3
18:00 Mountfield HK – HC VÍTKOVICE RIDERA (O2 TV Sport) 0:1

Čtvrtek 7. března – 2. zápasy:
17:30 HC VERVA Litvínov – HC Škoda Plzeň (O2 TV Sport) 4:1
17:00 Banes Motor České Budějovice – HC Energie Karlovy Vary (ČT sport) 5:4
18:00 Bílí Tygři Liberec – HC Olomouc 2:3
18:00 Mountfield HK – HC VÍTKOVICE RIDERA 1:0

Sobota 9. března – 3. zápasy:
16:30 HC Škoda Plzeň – HC VERVA Litvínov
15:30 HC Energie Karlovy Vary – Banes Motor České Budějovice
17:00 HC Olomouc – Bílí Tygři Liberec
15:00 HC VÍTKOVICE RIDERA – Mountfield HK (ČT sport)

Neděle 10. března – případné 4. zápasy:
15:00 HC Škoda Plzeň – HC VERVA Litvínov
15:30 HC Energie Karlovy Vary – Banes Motor České Budějovice
17:00 HC Olomouc – Bílí Tygři Liberec
16:00 HC VÍTKOVICE RIDERA – Mountfield HK

Úterý 12. března – případné 5. zápasy:
17:30 HC VERVA Litvínov – HC Škoda Plzeň
17:30 Banes Motor České Budějovice – HC Energie Karlovy Vary
18:00 Bílí Tygři Liberec – HC Olomouc
18:00 Mountfield HK – HC VÍTKOVICE RIDERA

 

Čtvrtfinále play off

Pátek 15. března – 1. zápasy:
18:00 HC Dynamo Pardubice – Mountfield HK (O2 TV Sport)
19:00 HC Sparta Praha – Bílí Tygři Liberec (ČT sport)

Sobota 16. března – 2. zápasy:
15:00 HC Dynamo Pardubice – Mountfield HK (ČT sport)
18:00 HC Sparta Praha – Bílí Tygři Liberec (O2 TV Sport)

Neděle 17. března – 1. zápasy:
15:00 HC Oceláři Třinec – Banes Motor České Budějovice (ČT sport)
17:00 HC Kometa Brno – HC VERVA Litvínov (O2 TV Sport)

Pondělí 18. března – 2. zápasy:
17:00 HC Oceláři Třinec – Banes Motor České Budějovice (O2 TV Sport)
17:00 HC Kometa Brno – HC VERVA Litvínov (ČT sport)

Úterý 19. března – 3. zápasy:
Mountfield HK – HC Dynamo Pardubice
Bílí Tygři Liberec – HC Sparta Praha

Středa 20. března – 4. zápasy:
Mountfield HK – HC Dynamo Pardubice
Bílí Tygři Liberec – HC Sparta Praha

Čtvrtek 21. března – 3. zápasy:
17:00 Banes Motor České Budějovice – HC Oceláři Třinec (ČT sport)
17:30 HC VERVA Litvínov – HC Kometa Brno (O2 TV Sport)

Pátek 22. března – 4. zápasy:
17:00 HC VERVA Litvínov – HC Kometa Brno (ČT sport)
17:30 Banes Motor České Budějovice – HC Oceláři Třinec (O2 TV Sport)

Sobota 23. března – případné 5. zápasy:
HC Dynamo Pardubice – Mountfield HK
HC Sparta Praha – Bílí Tygři Liberec

Neděle 24. března – případné 5. zápasy:
HC Oceláři Třinec – Banes Motor České Budějovice
HC Kometa Brno – HC VERVA Litvínov

Pondělí 25. března – případné 6. zápasy:
Mountfield HK – HC Dynamo Pardubice
Bílí Tygři Liberec – HC Sparta Praha

Úterý 26. března – případné 6. zápasy:
Banes Motor České Budějovice – HC Oceláři Třinec
HC VERVA Litvínov – HC Kometa Brno

Středa 27. března – případné 7. zápasy:
HC Dynamo Pardubice – Mountfield HK
HC Sparta Praha – Bílí Tygři Liberec

Čtvrtek 28. března – případné 7. zápasy:
HC Oceláři Třinec – Banes Motor České Budějovice
HC Kometa Brno – HC VERVA Litvínov

Semifinále play off

Neděle 31. března – 1. zápas:
17:00 HC Dynamo Pardubice – HC VERVA Litvínov (ČT sport)

Pondělí 1. dubna – 2. zápas:
17:00 HC Dynamo Pardubice – HC VERVA Litvínov (O2 TV Sport)

Úterý 2. dubna – 1. zápas:
18:30 HC Sparta Praha – HC Oceláři Třinec (O2 TV Sport)

Středa 3. dubna – 2. zápas:
18:00 HC Sparta Praha – HC Oceláři Třinec (ČT sport)

Čtvrtek 4. dubna – 3. zápas: 
17:30 HC VERVA Litvínov – HC Dynamo Pardubice (O2 TV Sport)

Pátek 5. dubna – 4. zápas: 
19:00 HC VERVA Litvínov – HC Dynamo Pardubice (ČT sport)

Sobota 6. dubna – 3. zápas:
17:00 HC Oceláři Třinec – HC Sparta Praha (O2 TV Sport)

Neděle 7. dubna – 4. zápas:
18:00 HC Oceláři Třinec – HC Sparta Praha (ČT sport)

Pondělí 8. dubna – případný 5. zápas:
HC Dynamo Pardubice – HC VERVA Litvínov

Úterý 9. dubna – případný 5. zápas: 
HC Sparta Praha – HC Oceláři Třinec

Středa 10. dubna – případný 6. zápas:
HC VERVA Litvínov – HC Dynamo Pardubice

Čtvrtek 11. dubna – případný 6. zápas:
HC Oceláři Třinec – HC Sparta Praha

Pátek 12. dubna – případný 7. zápas: 
HC Dynamo Pardubice – HC VERVA Litvínov

Sobota 13. dubna – případný 7. zápas:
HC Sparta Praha – HC Oceláři Třinec

1. série: 31. března, 1. 4., 5., případně 8., 10. a 12. dubna
2. série: 2., 3., 6., 7., případně 9., 11. a 13. dubna

Finále play off

16., 17., 20., 21., případně 24., 26. a 28. dubna

 

V sezóně 2019/2020 bylo playoff předčasně ukončeno.

 

Ročník Vítěz Vítězství celkem
2022 / 2023 HC Oceláři Třinec 5.
2021 / 2022 HC Oceláři Třinec 4.
2020 / 2021 HC Oceláři Třinec 3.
2019 / 2020 titul mistra extraligy nebyl udělen
2018 / 2019 HC Oceláři Třinec 2.
2017 / 2018 HC Kometa Brno 2.
2016 / 2017 HC Kometa Brno 1.
2015 / 2016 Bílí Tygři Liberec 1.
2014 / 2015 HC Verva Litvínov 1.
2013 / 2014 PSG Zlín 2.
2012 / 2013 HC Škoda Plzeň 1.
2011 / 2012 HC Pardubice 3.
2010 / 2011 HC Třinec 1.
2009 / 2010 HC Pardubice 2.
2008 / 2009 HC Karlovy Vary 1.
2007 / 2008 HC Slavia Praha 2.
2006 / 2007 HC Sparta Praha 4.
2005 / 2006 HC Sparta Praha 3.
2004 / 2005 HC Pardubice 1.
2003 / 2004 HC Zlín 1.
2002 / 2003 HC Slavia Praha 1.
2001 / 2002 HC Sparta Praha 2.
2000 / 2001 HC Vsetín 6.
1999 / 2000 HC Sparta Praha 1.
1998 / 1999 HC Vsetín 5.
1997 / 1998 HC Vsetín 4.
1996 / 1997 HC Vsetín 3.
1995 / 1996 HC Vsetín 2.
1994 / 1995 HC Vsetín 1.
1993 / 1994 HC Olomouc 1.

 

FINÁLOVÉ SÉRIE ČESKÉ EXTRALIGY
ROK FINÁLE VÝSLEDEK (ZÁPASY)
1994 Olomouc – Pardubice 3:1 (2:3N, 2:1N, 5:2, 2:1)
1995 Vsetín – Zlín 3:1 (3:6, 2:1, 4:2, 2:1P)
1996 Vsetín – Litvínov 4:1 (1:2, 8:1, 6:1, 4:1, 2:1)
1997 Vsetín – Vítkovice 3:0 (3:1, 4:2, 2:0)
1998 Vsetín – Třinec 3:0 (5:1, 4:1, 3:1)
1999 Vsetín – Zlín 3:0 (3:1, 4:3, 4:2)
2000 Sparta – Vsetín 3:0 (4:2, 4:0, 1:0)
2001 Vsetín – Sparta 3:1 (3:2P, 3:4, 6:3, 4:1)
2002 Sparta – Vítkovice 3:1 (2:3, 3:2, 7:0, 4:1)
2003 Slavia – Pardubice 4:3 (0:1, 4:2, 5:4P, 2:0, 3:4P, 1:5, 1:0)
2004 Zlín – Slavia 4:1 (2:3P, 3:2P, 2:1, 1:0, 4:1)
2005 Pardubice – Zlín 4:0 (4:2, 4:1, 2:0, 3:2)
2006 Slavia – Sparta 2:4 (3:4N, 2:1, 1:2P, 2:3, 3:2, 0:3)
2007 Sparta – Pardubice 4:2 (5:4P, 5:3, 7:3, 2:5, 1:5, 2:0)
2008 Slavia – Karlovy Vary 4:3 (4:5, 5:2, 4:3, 2:8, 4:0, 1:4, 4:2)
2009 Slavia – Karlovy Vary 2:4 (4:1, 1:5, 1:2N, 4:6, 3:2, 3:4)
2010 Pardubice – Vítkovice 4:0 (5:1, 1:0, 2:5, 2:3P)
2011 Třinec – Vítkovice 4:1 (5:2, 2:0, 1:4, 5:4N, 5:1)
2012 Pardubice – Kometa 4:2 (5:4N, 5:6, 1:2, 2:1N, 6:4, 5:1)
2013 Zlín – Plzeň 3:4 (0:3, 3:2N, 0:3, 5:2, 1:2, 5:2, 3:4P)
2014 Zlín – Kometa 4:1 (3:0, 3:0, 4:1, 1:3, 5:3)
2015 Třinec – Litvínov 3:4 (1:3, 2:3, 1:0, 0:3, 2:1N, 6:3, 0:2)
2016 Liberec – Sparta 4:2 (1:3, 4:2, 1:4, 4:1, 4:3, 2:1P)
2017 Liberec – Kometa 0:4 (3:4, 3:4P, 0:3, 2:5)
2018 Třinec – Kometa 1:4 (5:1, 2:3, 3:2, 5:2, 1:4)
2019 Liberec – Třinec 2:4 (2:1, 1:3, 4:1, 1:2P, 3:2P, 4:2)
2021 Třinec – Liberec 4:1 (6:2, 3:1, 0:3, 1:0P, 3:0)
2022 Třinec – Sparta 4:2 (4:1, 1:2, 3:2, 2:5, 7:3, 2:1)
2023 Třinec – Mountfield HK 4:2 (4:2, 2:1 PP, 1:0, 1:2 PP, 0:3, 4:1)
Previous MS hokej ženy 2024 program, skupiny, výsledky, tabulka
Next Mistrovství světa v para hokeji 2024