ČT Sport online


Letošní Mistrovství světa v ledním hokeji stejně jako v předchozích letech přináší živě Česká televize, konkrétně pak stanice ČT Sport. Česká televize nabídne z nadcházejícího šampionátu v hokeji přes sto hodin hokejového vysílání. Diváci uvidí všech 64 utkání, pětapadesát z nich na programu ČT sport, kompletně pak na webových stránkách CTsport.cz.

 

Kromě klasického vysílání v televizi, bude možné sledovat online přenosy zdarma i na webu ČT Sport.

Online přenos: Sledujte ČT Sport živě »

Sledovat nejen zápasy českého týmu bude rovněž možné v živých přenosech na webu mshokej.com živě. Tipovat na zápasy MS bude možné na všech velkých sázkových kancelářích.

 

Sledujte ČT Sport

ČT Sport  je sportovní televizní stanice veřejnoprávní České televize. Byla spuštěna 10. února 2006 a nabízí svým divákům přenosy ze sportovních akcí

Sledujte živé vysílání kanálu ČT sport

Na ČT Sport můžete sledovat sportovní přenosy z mnoha sportovních odvětví. ČT Sport Online vysílání. Nebývalý prostor na ČT Sport umožnil vysílat dosud nepříliš medializované sporty ať už jde o futsale, florbal či házenou. ČT Sport online vysílání přináší nezapomenutelné sportovní zážitky.

📺ČT Sport online vysílání zde📺

Sledovat ČT sport živě jde zdarma ČT sport sledovat živě. Jak to? ČT sport jde totiž zdarma sledovat na internetu. Přímo na oficiálních stránkách České televize je záložka živé vysílání, kde běží ČT sport živě, stejně tak jako v televizi. A při významných sportovních událostech, jako je olympiáda nebo mistrovství světa v hokeji nebo mistrovství světa ve fotbale nabízí Česká televize více sportovních kanálů současně.

📺ČT Sport Tv program 📺

Previous RTVS online vysielanie zadarmo
Next MS v hokeji 2017